آیس بانک |قیمت ایس بانک

ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

 

 

آیس بانک

 مخزن استیل یا آیس بانک ذخیره انرژی گرمایی نسل دوم هستند. آیس بانک ها به اندازه های مختلف می آیند تا محدودیت های فضای متفاوت را در بر بگیرند و با توجه به هدر های اصلی مدولار و داخلی خود، تانک های قابل توجهی را می توان به یکدیگر متصل نمود. به این معناست که لوله کشی کمتری نیاز است. نتیجه کاهش هزینه های نصب و راه اندازی، به دلیل کاهش لوله های فضایی، اتصالات، عایق بندی و ریزش ذخیره سازی. هدر های داخلی شده 80 درصد از لوله های خارجی را حذف می کند که منجر به کاهش نیاز 20 درصدی نسبت به ردیابی و انعطاف پذیری بیشتر در محل ترتیب می شود که هزینه و زمان نصب را نیز کاهش می دهد. با همه توضیحات می توان گفت که قیمت ایس بانک با مقرون به صرفه ای روانه بازار شده است. 

ice bank چگونه کار می کند
با سیستم ذخیره سازی جزئی، مخزن استیل و یا آیس بانک می تواند 40 تا 50 درصد کوچکتر از سایر سیستم های تهویه مطبوع باشد، زیرا مخزن استیل در ارتباط با مخازن IceBank (آیس بانک)در طول روزهای پایانی برای مدیریت بار خنک کننده ساختمان کار می کند. در طول ساعات شبانه روز، چیلر برای مخازن IceBank آیس بانک فراسرد برای خنک سازی روز بعد استفاده می شود. گسترش ساعت خنک کننده عملیات موجب کمترین بار متوسط می شود. 
یخ به طور یکنواخت در طول مخزن آیس بانک ساخته شده توسط دمای ثبت شده در آیس بانک درجه حرارت متوسط ​​از لوله های ضد مبدل حرارتی نزدیک. در طی فرآیند انجماد آیس بانک، آب در اثر انجماد یخ نمی شود، بلکه به شکل آزاد یخ به شکل یخ حرکت می کند که مانع آسیب رساندن به مخزن می شود. یک چرخه شارژ کامل یک تانک آیس بانک بسته به معیارهای کاری، حدود 6 تا 12 ساعت طول می کشد.

سرد خانه صنعتی | تونل انجماد سریع | یخساز صنعتی | آیس بانک بانک ,کاهش ,لوله ,مخزن ,سازی ,مخازن icebank ,ذخیره سازی

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

روابط اجتماعی سایت روستای فرخزاد ایران موی سایت خندوانه، سایت رسمی خندوانه، وبلاگ خندوانه، مسابقه خنداننده شو 2 [Music] Darkhasti بوتیک فروشگاه توت فایل مرجع متن آهنگ دندانپزشکی دانلود اپلیکیشن من انشا عینی ذهنی در مورد نماز نسخه جديد تلكرام طلايي نگارش چهارم دبستان صفحه24 داستان سكسي جذاب رمان شیطون بلا پارت21 دانلودخارجی باحجم خیلی کم برای نصب بر گوشی اندروید2 دانلود تلگرام طلای برای کامپیوتر فعالیت عملی صفحه ۲۲ پاسخ سوالات درس هایی از قرآن۲۳۹۹۶ دیدار یار غایب دانی چ ذوق دلرد ابری ک در بیابان بر تشنه ای ببارد