ساخت سردخانه|قیمت تجهیزات سردخانه صنعتی

ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

ساخت سردخانه

یک فریزر قفسه سینه قدیمی (یک گره شناخته شده انرژی) را به یک یخچال و ساخت سردخانه با کارآیی SUPER تبدیل کند که در ساخت سردخانه هیچ چیزی بیش از یک ترموستات داخلی که به کمپرسور هک شده بود تبدیل نشد. نتیجه 100 وات در روز نیست (معادل یک لامپ 100 وات برای یک ساعت).ساخت سردخانه حدود 1/10 مصرف انرژی از بیشترین انرژی (یخچال استاندارد) که در حال حاضر در بازار است، استفاده می شود.

اولین مخزن استیل استفاده شده برای مقاصد غذایی عملی مانند بسته بندی گوشت و آبجو توسط جیمز هریسون در سال 57 اختراع شد. این مفهوم در سال 59 توسط فردیناند کار در سال 59 پیچیده تر شد. این سیستم تازه توسعه یافته از هوای فشرده استفاده نکرد خنک، اما به جای استفاده از آمونیاک. بعدا، در سال 76، کارل فون لیندن، یک مهندس آلمانی، پروسه گاز مایع سازی را که یک جنبه حیاتی از فن آوری تبرید است، تاسیس کرد. اولین سیستم ساخت سردخانه که به طور گسترده استفاده می شد توسط General Electric در سال 1927 منتشر شد. از آغاز دهه 1920، فروون به عنوان یک جایگزین سمی پایین برای مواد مورد استفاده در واحد های تبرید قبلی مورد استفاده قرار گرفت و به بازار عرضه شد. قیمت تجهیزات سردخانه صنعتی و قیمت سردخانه به صورت مناسب در دست تهیه است.

تبرید فرایند مکانیکی است برای حذف حرارت از یک فضای محصور برای کاهش دمای آن. ساخت سردخانه  از تبخیر مایع برای جذب گرما استفاده می کند. مایع شناخته شده به عنوان مبرد در دمای فوق العاده کم تبخیر می شود، تولید دمای یخ زدگی داخل دستگاه. مفهوم فیزیکی این است که مایع را می توان به سرعت با فشرده سازی تبخیر کرد. بخار در حال رشد نیاز به انرژی جنبشی دارد که از منطقه مجاور جذب می کند. در نتیجه،ساخت سردخانه  انرژی را از دست می دهد و بلافاصله خنک تر می شود. خنک سازی توسط گسترش سریع گاز اساس یخچال مدرن است.

 


سرد خانه صنعتی | تونل انجماد سریع | یخساز صنعتی | آیس بانک استفاده ,صنعتی ,مایع ,سردخانه ,انرژی ,دمای ,سردخانه صنعتی ,تجهیزات سردخانه ,مورد استفاده ,تجهیزات سردخانه صنعتی

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات


کسب درآمد

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آسیکس دانلود آهنگ و فیلم پی اس ان ساپورت | ریست,دی اکتیو,امنیتی کردن,بستن ساپورت اکانت پلی استیشن پیندارا دفتر حقوقی فاطمه یعقوبی ˙·•●✪اهنگ رپ فارس✪●•·˙ پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تولیدی مانتو فروشگاه خانم ها آسان پول استفاده درست از سوخت چه بد رفتاری ای چرخ نصب هات گرام بازیگرلال پس ازباران مهراب حاج علی برو بریم فرهنگ بومی کتاب پنجم ابتدایی انشا در موردوسیله گرم خانه ها در گذشته امروز وفردا سریال دختران افتاب در جم تین چ زمانی پخش میشود مدل مانتو مجلسی 97 دست هام میلرزه بی تو نفس هام